logo obrazekDolnośląski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia

  • A
  • A+
  • A++

Aktualności DOW NFZ

Drukuj
   

Aktualności dla pacjenta, ubezpieczonego

Środa z siecią szpitali w Dolnośląskim Centrum Chorób Płuc we Wrocławiu

2017-09-25

   

Gdzie będziemy się leczyć po wejściu w życie sieci szpitali? Jak powinna wyglądać kompleksowa opieka nad pacjentem? W każdą środę września, odpowiedzi na te i inne pytania udzielają pracownicy Narodowego Funduszu Zdrowia w 64  szpitalach w Polsce.

27 września Dolnośląski Oddział Wojewódzki NFZ zaprasza do Dolnośląskiego Centrum Chorób Płuc we Wrocławiu, w godzinach od 10.00 do 14.00.

Każda osoba, która odwiedzi  stoisko NFZ będzie mogła dowiedzieć się na czym polega koordynacja świadczeń szpitalnych i ambulatoryjnych, w których szpitalach we Wrocławiu będą znajdowały się punkty nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej, dodatkowo uzyskać informacje na temat zasad korzystania z bezpłatnych leków dla seniorów, którzy ukończyli 75 rok życia. 

Ponadto każda osoba będzie mogła skorzystać z bezpłatnej spirometrii w Regionalnej Przychodni Specjalistycznej Dolnośląskiego Centrum Chorób Płuc.

Zapraszamy 27 września ( środa ) do Dolnośląskiego Centrum Chorób Płuc we Wrocławiu ul. Grabiszyńska 105 - punkt informacyjny NFZ przy przychodniach specjalistycznych.

 

Joanna Mierzwińska
Rzecznik Prasowy

  .