logo obrazekDolnośląski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia

  • A
  • A+
  • A++

Aktualności DOW NFZ

Drukuj
   

Aktualności dla Świadczeniodawcy

Aneksowanie wszystkich umów wieloletnich na rok 2016 – weryfikacja danych potencjału w Portalu Świadczeniodawcy

2015-11-27

   

W związku z rozpoczęciem procesu aneksowania umów na kolejny okres rozliczeniowy, a w następstwie przygotowania umów, Dolnośląski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia przypomina o konieczności zaktualizowania i zweryfikowania danych w Portalu Świadczeniodawcy.

Wszystkie dokonane zmiany potencjału należy przekazać w formie wniosku za pośrednictwem Portalu Świadczeniodawcy najpóźniej do dnia 04.12.2015r.

Jednocześnie informujemy, że umowy na rok 2016 w momencie ich utworzenia zawierać będą stan potencjału określony na dzień 04.12.2015r. Wobec powyższego zwracamy się z prośbą o zgłoszenie wszelkich zmian do umów (załącznik harmonogram-zasoby, podwykonawcy) w nieprzekraczalnym terminie wskazanym powyżej. Przesyłane przez Państwa wnioski za pomocą Portalu Potencjału po dniu 04.12.2015r. wymagać będą ponownego zgłoszenia tych zmian w stosunku do nowych umów na rok 2016  po ich podpisaniu przez świadczeniodawców.

Niespełnienie powyższych warunków będzie skutkowało brakiem poprawnych danych w przygotowanych dla Państwa umowach na 2016 rok.

 

W załączeniu instrukcja dotycząca weryfikacji danych w Portalu Świadczeniodawcy.

Łukasz Surowiec
Naczelnik Wydziału Świadczeń Opieki Zdrowotnej

  WSOZ

Pliki do pobrania
Załacznik - 272 kB