logo obrazekDolnośląski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia

  • A
  • A+
  • A++

Aktualności DOW NFZ

Drukuj
   

Aktualności dla pacjenta, ubezpieczonego

Środa z siecią szpitali w Szpitalu Specjalistycznym im. A. Falkiewicza we Wrocławiu

2017-09-11

   

1 października wchodzą w życie przepisy ustawy tworzącej sieć szpitali -  system podstawowego szpitalnego zabezpieczenia świadczeń opieki zdrowotnej. Gdzie będziemy się leczyć po wejściu w życie sieci szpitali? Jak powinna wyglądać kompleksowa opieka nad pacjentem? W każdą środę września, odpowiedzi na te i inne pytania udzielają pracownicy Narodowego Funduszu Zdrowia w 64  szpitalach w Polsce.

 

Aby przybliżyć pacjentom zmiany, jakie wprowadza ustawa tworząca sieć szpitali, już w najbliższą środę, 13 września Dolnośląski Oddział Wojewódzki NFZ zaprasza do Szpitala Specjalistycznego im. A. Falkiewicza we Wrocławiu przy ul. Warszawskiej 2,  w godzinach od 10.00 do 14.00.

Każda osoba, która odwiedzi  stoisko NFZ będzie mogła dowiedzieć się na czym polega koordynacja świadczeń szpitalnych i ambulatoryjnych, gdzie w szpitalu będzie znajdował się punkt nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej, dodatkowo uzyskać informacje na temat zasad korzystania z bezpłatnych leków dla seniorów, którzy ukończyli 75 rok życia.  

 

Zapraszamy 13 września ( środa ) do Szpitala Specjalistycznego im. A. Falkiewicza we Wrocławiu ul. Warszawska 2, w godzinach od 10.00 do 14.00.

 

Joanna Mierzwińska
Rzecznik Prasowy

  .