logo obrazekDolnośląski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia

  • A
  • A+
  • A++

Aktualności DOW NFZ

Drukuj
   

Aktualności dla Świadczeniodawcy

CSIOZ zaprasza na bezpłatne szkolenia

2020-01-10

   

Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia (CSIOZ) informuje, iż na stronie projektu: „Poprawa jakości świadczonych usług medycznych poprzez zapoznanie i przeszkolenie pracowników podmiotów leczniczych z podstawowymi terminami i procesami związanymi z wystawianiem, prowadzeniem i wymianą Elektronicznej Dokumentacji Medycznej” dostępny jest harmonogram szkoleń na pierwsze półrocze 2020 roku.

 

W ramach projektu zaplanowano 330 szkoleń dla pracowników podmiotów leczniczych wykonujących podstawową opiekę zdrowotną. W jednym szkoleniu uczestniczyć będzie 8 podmiotów, z każdego po 3 pracowników. W procesie rekrutacji decydować będzie kolejność zgłoszeń. Lokalizacje i terminy szkoleń będą sukcesywnie dodawane do platformy rejestracyjnej.

 

Lokalizacje i terminy szkoleń mogą znaleźć Państwo również na stronie projektu: http://bit.ly/szkolenieEDM w części Dokumenty „harmonogram szkoleń 2020”.

 

Szkolenia dedykowane pracownikom podmiotów leczniczych wykonujących podstawową opiekę zdrowotną odbywać się będą na terenie całego kraju w granicach miast z dostępem do komunikacji miejskiej. CSIOZ zapewnia trenerów, salę oraz całodzienny catering dla uczestników szkolenia. Rekrutacja trwa przez cały okres trwania projektu.  

Szkolenia są bezpłatne, współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) oraz z budżetu państwa.

 

W celu dokonania rejestracji placówki do udziału w szkoleniu zapraszamy na stronę: http://bit.ly/szkolenieEDM.

 

 

 

Joanna Mierzwińska
Rzecznik Prasowy

  .