logo obrazekDolnośląski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia

  • A
  • A+
  • A++

Aktualności DOW NFZ

Drukuj
   

Aktualności dla pacjenta, ubezpieczonego

Ważna informacja dla pacjentów! Od 2 marca delegatura DOW NFZ w Wałbrzychu zaprasza do nowej siedziby przy ul. Kościuszki

2020-02-28

   

Delegatura Dolnośląskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Wałbrzychu zmienia lokalizację.

Od 2 marca zacznie ona funkcjonować  przy ul. Kościuszki 1-3 (budynek PGNIG).

 

Od najbliższego poniedziałku 2 marca zapraszamy wszystkich do nowej siedziby Narodowego Funduszu Zdrowia w Wałbrzychu. Nowa lokalizacja to także nowa jakość obsługi i wyższe standardy. Od teraz interesanci w jednym miejscu załatwią szereg spraw poczynając od wydawania kart EKUZ, potwierdzenia zleceń na wyroby medyczne, potwierdzenia Profilu Zaufanego, weryfikacji ubezpieczenia, przyjmowania wniosków na leczenie uzdrowiskowe po przyjmowanie  korespondencji itp. Dzięki swej dużej funkcjonalności delegatura będzie miejscem przyjaznym dla klienta.

 

Nowy budynek NFZ znajduje się blisko ścisłego centrum Wałbrzycha w bezpośrednim sąsiedztwie instytucji publicznych. Delegatura w tej dogodnej lokalizacji, tworzy wielofunkcyjną salę obsługi klientów Narodowego Funduszu Zdrowia, a nowo otwarty budynek będzie również przyjazny osobom niepełnosprawnym, zapewniając im łatwą i szybką możliwość załatwienia spraw.

 

- Cieszę się bardzo, że nowa siedziba jest w tak dogodnym miejscu. Chcemy być blisko naszych pacjentów i zapewnić im wygodne, nowoczesne warunki, odpowiadające ich potrzebom-mówi Zbigniew Terek dyrektor Dolnośląskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ.

 

Joanna Mierzwińska
Rzecznik Prasowy

  .