logo obrazekDolnośląski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia

 • A
 • A+
 • A++

Aktualności DOW NFZ

Drukuj
   

Aktualności dla pacjenta, ubezpieczonego

Regulamin rezerwacji wizyt przez internet

2022-03-31

   

Regulamin internetowej rezerwacji wizyt w DOW NFZ

 

 1. Regulamin określa zasady i zakres świadczenia usługi rezerwacji wizyt w Dolnośląskim Oddziale Wojewódzkim (DOW) NFZ we Wrocławiu.
 2. Internetowa rezerwacja dostępna jest przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.
 3. Rezerwacja wizyty nie wymaga logowania się do systemu, zakładania konta ani tworzenia hasła; jest anonimowa.
 4. Wizytę można zarezerwować z 10-dniowym wyprzedzeniem, nie wcześniej jednak niż na następny dzień.
 5. Aby zarezerwować wizytę, należy wybrać zakres sprawy oraz datę i godzinę wizyty. Po wypełnieniu wymaganych pól i kliknięciu przycisku „Rezerwuję” wyświetli się potwierdzenie rezerwacji. W dniu wizyty należy wpisać na biletomacie numer telefonu.
 6. Zarezerwowanie jednej wizyty upoważnia do realizacji jednej sprawy jednego klienta.
 7. Klient może samodzielnie anulować wizytę.
 8. W dniu wizyty należy pobrać bilet z biletomatu znajdującego się na sali obsługi klientów. Po wprowadzeniu numeru telefonu biletomat wydrukuje bilet.
 9. Bilet należy wydrukować nie wcześniej niż 10 minut przed umówioną godziną, nie później niż 5 minut po umówionej wizycie – w przeciwnym razie rezerwacja zostanie anulowana.
 10. W przypadku zarezerwowania kilku wizyt w tym samym dniu sprawy należy załatwiać jedna po drugiej. Oznacza to, że kod wizyty należy wpisać za każdym razem przed pobraniem kolejnego biletu. Z wydrukowanym biletem należy czekać na wyświetlenie się numeru z biletu na ekranie.
 11. W każdy wtorek w godzinach od 14.00 do 15.00 w sali obsługi klientów obowiązuje „cicha godzina”. Oznacza to, że w tym czasie światła mogą być wygaszone lub przyciemnione, komunikaty głosowe oraz ekrany LCD będą wyłączone lub przyciszone. Rozmowy w sali powinny być prowadzone w cichy sposób, niezakłócający spokoju innych osób.
 12. DOW NFZ zastrzega sobie prawo do udostępnienia w ramach rejestracji internetowej ograniczonej liczby terminów wizyt.
 13. Wszelkie uwagi dotyczące usługi rezerwacji wizyty należy kierować na adres e-mail informacja@nfz-wroclaw.pl. Uwagi są rozpatrywane niezwłocznie, nie później niż w ciągu 14 dni roboczych
 14. Właścicielem systemu i stroną sprawującą nadzór nad jego sprawnym funkcjonowaniem jest DOW NFZ.
 15. Regulamin obowiązuje od 5 listopada 2021 roku do odwołania.

Akceptuję regulamin

* Wymagana akceptacja regulaminu


Joanna Mierzwińska
Naczelnik
Wydziału Obsługi Klientów
i Profilaktyki Zdrowotnej

  .